Adam Lambert na World Series of Beach Volleyball

  22. srpna Adam vystoupil v Long Beach na World Series of Beach Volleyball - utkání volejbalistů z celého světa. Jeho vystoupení bylo rozdělené na dvě části. Při svém prvním vstupu, v časných odpoledních hodinách zazpíval dvě písničky, svůj současný hit  Ghost Town (který dnes už právem můžeme nazývat hitem) a pak svůj zatím největší hit Whataya Want From Me. Sestřih z volejbalového klání vysílala i televize NBC a jeho součástí byl i singl Ghost Town.  

Long Beach @wsobv

A photo posted by ADAMLAMBERT (@adamlambert) on

  Později odpoledne, po skončení turnaje Adam přišel na pódium ještě jednou. Tentokrát potěšil přítomné fanoušky (a nejen je) dalšími třemi písničkami ze svého nového alba The Original High a to už osvědčenými skladbami TOH, Another Lonely Night a Evil in The Night.        
 
 
Long Beach @wsobv A photo posted by ADAMLAMBERT (@adamlambert) on
Adam vypadal, že si obě ta vystoupení opravdu užil (jak mžeme vidět z jeho Instagramu i následujících videí) a na Twitteru svým fanouškům a všem dalším účastníkům volejbalového klání poděkoval:     Ghost Town     Záznam z NBC TV     Whataya Want From Me     The Original High     Another Lonely Night     Evil in The Night       Pokud chcete vidět videa která pořídili další fanoušci, najdete je zde:   http://adamlambertmtt.com/viewtopic.php?f=9&t=766&p=31496#p31496     *shimoli*