Adam Lambert’s Glee Future „All Up in the Air“

By 11.12.2013 překlady, rozhovory

Adamova budoucnost na Glee je nerozhodnutá

Adam Lambert možná miluje své působení jako Starchild na Glee, ale to neznamená, že se chce stát regulérním členem jejich hereckého týmu.

„Baví mně když se tam sem tam objevím, protože právě teď tam máme na programu hodně zajímavých věcí”, řekl mi bývalý soutěžící Amerického Idolu na TrevorLIVE v Hollywood Palladium.

V kolika epizodách bude účinkovat ještě “není úplně jasné”, řekl Lambert.

Lea Michele tweetovala minulý týden, že budou mít s Lambertem duet, když se Glee vrátí v únoru zpět. “Jsem dneska zpátky na #Glee”, psala. “Taneční zkouška s úžasným @adamlambert!  Budu s ním zpívat mou nejoblíbenější ženskou rockovou písničku všech dob!” (A my podle včerejších spoilerů víme, že to zřejmě bude ‚Barracuda‘ skupiny Heart, pozn. př.)

Lambert řekl, že se při práci na té show skvěle baví. “Hrozně moc jsem se při tom naučil”, říká, “doufám, že se lidem to, co děláme líbí.” Navzdory tomu, že je tma nováčkem, Lambert říká, že nepocítil, že nezažil nějaký přijímací obřad nebo šikanování. (pojmem hazing se v angličtině označuje druh šikany – ponižující ceremoniál při přijímání nováčků, kdy jsou nuceni dělat věci, které jsou jinak nedůstojné a ponižující, pozn. př.)

“To zaučování je když jste 14 hodin denně na scéně”, říká a směje se při tom, “tohle je ten ‚hazing‘.”

Lambertovi by nevadilo, kdyby mu show stanice Fox přinesla víc herecké práce. “Kdyby tam byl někdo, komu by se líbilo to, co vidí, pak bych možná dostal další roli”, říká.

Zdroj (na stránce můžete najít článek a video s rozhovorem)

[nggallery id=17]

3 komentáře

  • click reference napsal:

    I simply want to tell you that I am beginner to weblog and absolutely liked you’re web site. Almost certainly I’m want to bookmark your blog . You certainly come with awesome article content. Appreciate it for sharing your webpage.

  • Colton Zematis napsal:

    liposuction is one of the popular cosmetic treatment for beauty care. liposuction surgery are helpful to cure aging, weight loss problems

  • Wow, cool post. I’d like to write like this too – taking time and real hard work to make a great article… but I put things off too much and never seem to get started. Thanks though.

Leave a Reply