THE FOURTH ANNUAL ADAM LAMBERT DAY ON TWITTER

By 9.5.2013 Květen 8th, 2014 NOVINKY, překlady

Glamberts slaví čtvrté výročí Dne Adama Lamberta na Twitteru

Před nějakou dobou, 8. května 2009 byl Adam Lambert, adept ‘Amerického Idolu’ poctěn v jeho rodném městě San Diego jeho primátorem Jerry Sandersem – a tak se zrodil Adam Lambert Day.

A i teď, o čtyři roky později se všichni Glamberts odkudkoliv snaží dostat tuhle událost jako trend na Twitter, s použitím hahstagu #HappyAdamLambertDay.

Hle, tenkrát před lety řekl Sanders Lambertovi a obrovskému davu jeho fanoušků, “kdokoliv dokáže zazpívat ‘Whole Lotta Love’ od Led Zeppelin a dostat ovace ve stoje, je můj člověk. Takže Ti chci pogratulovat. Všichni v San Diegu jsme neskutečně pyšní na to, cos dokázal a jsme z Tebe nadšení. Víme, že budeš příští Idol.”

Je dobře, že se Sanders neživí čtením čajových lístků – Adam skončil druhý, ale když vezmeme v potaz jeho vystoupení, hodně lidí je stále překvapených, že nevyhrál. A i přesto je Adam Lambert Day oslavován v Twitterverzi.

Video s rozhovorem s Adamem při jeho návštěvě San Diega:

V roce 2010 byli Glamberts ve svém úsilí, udělat z hashtag #AdamLambertDay trend úspěšní a v roce 2011 udělali totéž s #LambertDay. Bohužel, jejich snaha v roce 2012 nevyšla, takže se Official Adam Lambert site pokouší letos znova.

Hodně štěstí Glamberts!. A doufejme, že budete mít vždycky Lamberta rádi.

 

[nggallery id=79]

Tak tenhle článek byl vydán ještě před našim trendem. A protože jsme byli úspěšní, Glamberts tweetli screen cap toho trendu Starcrush a oni uveřejnili aktualizaci:

Aktualizováno: Podívejte se, jak se všechna ta tvrdá práce vyplatila:

[nggallery id=78]

Zdroj: Starcrush

Leave a Reply