Adam Lambert na Pretty Little Liars

By 21.9.2012 24 listopadu, 2013 Nezařazené

Nová epizoda Pretty Little Liars nebude až do Hallowenského speciálu, který se bude vysílat 23. října, ale my máme opravdu hodně důvodů vyhlížet ji s dychtivým očekáváním.
Tak jaký nám dá Lucy Hale důvod k tomu, abychom se na tu epizodu těšili? V rozhovoru pro E!News herečka popsala tu hodinu jako oslavu svátku a oslavu Adama Lamberta.

“OK, pokud mám ve třech slovech popsat Halloweenskou epizodu: Adam Lambert, což jsou dvě slova…Takže mi v podstatě jedno slovo zbývá. OK: Adam Lambert, krabice a červeně namalované rty”.
Víme, že Lucy a Adam spolu budou nejméně v jedné scéně, a on točil dvě vystoupení na té show “Cuckoo” a “Trespassing”. Tak jaký má důvod aby byl v té epizodě? Tohle je pořád trochu nejasné protože příběh se točí kolem Arie a jejích přátel, nastupujících do vlaku, který vyjede na jednu z nejděsivějších jízd jejího života. V letním finále jsme zjistili, že Toby, kluk se kterým Spencer chodí, je částí “A týmu”, ale tohle dosud nikdo neví. Zjistí některá z dívek jeho tajemství během téhle epizody? Je to možné, ale i kdyby nic jiného, můžeme aspoň zaručit, že tam uslyšíme nějakou skvělou hudbu.
Na co se vy těšíte nejvíc, pokud jde o tuhle epizodu: kostýmy, příběh nebo vystoupení Adama Lamberta? Chceme slyšet co si o tom myslíte! Jestli chcete zjistit víc o tom, co čeká na Ariu a Ezru v této sezóně, všechno co musíte udělat je kliknou na tento link .

Zdroj: Lucy Hale hovoří o účasti Adama Lamberta na PLL .